Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Histeria VI
#3
Drzwi – Ciekawy, choć według mnie zbyt krótki tekst. Aż prosiłoby się o dokładniejsze rozbudowanie świata. I przede wszystkim zakończenie – najgorsze co można zrobić, czyli nie uchylić nawet rąbka tajemnicy odnośnie świata za drzwiami. Chyba, że ja coś przeoczyłem.

Horror domu Raczyńskich – Nie przypadło mi do gustu. Tekst jest niewątpliwie dobrze napisany i przemyślany, ale zabrakło mi w nim czegoś.

Incydent na wsi – Najgorsze opowiadanie numeru, najeżone błędami. Powtórzenia, składnia, logika – wszystko tu szwankuje. Osobiście nie puściłbym tak niedopracowanego tekstu nawet na podrzędną stronę internetową. Przed autorem jeszcze dużo pracy.

Kaźń – Bardzo dobre opowiadanie. Fajnie napisane i  z ciekawą, wciągająca intrygą.

Nowe włosy Pauliny – Pomysł dobry, wykonanie w paru miejscach szwankowało. Sporo tu niedopowiedzeń, ale ogólnie jest dobrze. Przeczytałem z przyjemnością.

Piwnica – Fajny tekst. Spodobała mi się postać głównego bohatera, a i klimat tekstu nie zawodzi. Zakończenie również mnie usatysfakcjonowało.

Poświęcenie – Pracowałem z Tomkiem przy kliku projektach i wiem, że stać go na dużo więcej. Ten tekst jest ledwie przeciętny.
Proklata Trijca – Najlepszy tekst numeru. Bardzo dobrze napisany, klimatyczny, z konkretnymi bohaterami, ciekawą fabułą i fajnym zakończeniem.

Zegar śmierci – Niezłe, choć jakoś szczególnie się nie wybiło. Miło spędziłem czas przy tym tekście i chyba to wystarczy za podsumowanie.
Zaufaj Allahowi, ale przywiąż swojego wielbłąda.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Histeria VI - Redakcja - 19-01-2015, 10:48
RE: Histeria VI - Przemko - 24-01-2015, 21:26
RE: Histeria VI - Fasoletti - 28-01-2015, 19:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości